Kljub nesrečnemu padcu Patricije Geč pred začetkom tekme in uvodnem vodstvu domačink 1:0 so krkašice hitro povedle 1:3 in 2:6. Po spremembi obrambe gostiteljic se razlika ni več povečevala. Dober rezultat je posledica dobre obrambe igralk in vratarke. Polčas se je končal z 8:14.
V drugem polčasu smo začeli slabo v obrambi, vendar je bila razlika v kakovosti očitna in z malo sreče in še naprej odličnimi obrambami vratarke Sandre Srečkovic tekmo končali z zmago 20:27.

Zmaga je posledica zrele kolektivne igre v napadu in obrambi, kar še posebej navdušuje in motivira ekipo za delo v nadaljevanju sezone.

Krka: Novak 2, Kramar 7, Abina 7, Radojcic 1, Leški 2, Čopi 4, Bregar 1, Hotko 3, Srečković 18 obramb, Strajnar 1 obramba (7m)