Skoči na vsebino

Že 3. zaporedna zmaga članske ekipe!

Tekma je bila od začetka zopet zelo izenačena, nato pa so krkašice zadnih pet minut stopile na plin in od zadetku Petre Kramar polčas končale z rezultatom 17:14. V začetku drugega dela je igralkam Velenja uspel delni izid 0:3 in tekma se je začela znova. Po zaspanem začetku 2. polčasa so se naše igralke v nadaljevanju zbrale in tekmo varno pripeljale do konca.
To je bila za krkašice 3. zaporedna zmaga na težkem gostovanju. 🔥💚
Najbolša strelka naše ekpe je bila Erin Novak z 9 zadetki, Tjaša Smonkar in Petra Kramar sta jih dodali 7. 🤾‍♀️
Erin Novak: “V tekmo smo vstopile brez energije in borbenosti. Nasprotnicam smo pustile, da so prišle do strelov, kar so tudi izkoristile. Vseeno smo kasneje pokazale bolj odločno igro in domov se vračamo z 2 točkama.”
Članice zdaj čaka zaslužen počitek. Erin Novak in Karin Kuralt pa se bosta v tem tednu pridružili članski reprezentanci. 🇸🇮