Tekma je bila od začetka zopet zelo izenačena, nato pa so krkašice zadnih pet minut stopile na plin in od zadetku Petre Kramar polčas končale z rezultatom 17:14. V začetku drugega dela je igralkam Velenja uspel delni izid 0:3 in tekma se je začela znova. Po zaspanem začetku 2. polčasa so se naše igralke v nadaljevanju zbrale in tekmo varno pripeljale do konca.
To je bila za krkašice 3. zaporedna zmaga na težkem gostovanju. 🔥💚
Najbolša strelka naše ekpe je bila Erin Novak z 9 zadetki, Tjaša Smonkar in Petra Kramar sta jih dodali 7. 🤾‍♀️
Erin Novak: “V tekmo smo vstopile brez energije in borbenosti. Nasprotnicam smo pustile, da so prišle do strelov, kar so tudi izkoristile. Vseeno smo kasneje pokazale bolj odločno igro in domov se vračamo z 2 točkama.”
Članice zdaj čaka zaslužen počitek. Erin Novak in Karin Kuralt pa se bosta v tem tednu pridružili članski reprezentanci. 🇸🇮