Članice Krke so v 4. krogu na domačem igrišču gostile ekipo Ajdovščine. Tekma se je pričela po željah gostujočih igralk, katere so v nekaj minutah povedle z rezultatom ( 1:4 ) in nato še ( 2:5 ). Po minuti odmora, katero je vzel domači trener pa so domačinke prevzele pobudo in rezultat obrnile v svojo kroist. Polčas se ke končal z rezultatom ( 15:10 ).

Drugi polčas so igralke Krke pričele odlično. Imela so prvi napad in ga tudi izkoristile, a gostje se niso predale. Domačinkam so se približale le na tri gole zaostanka ( 17:14 ). Domače so nato z zbrano igro v obrambi in uspešnimi napadi ponovno ušle na pet zadetkov prednosti. A tekma se je še naprej odvijala naapeto in dramatično. Ekipa Ajdovščine se je v zadnjih nekaj minutah popolnoma približala in rezultat tudi izenačila. V zadnjih sekundah tekme, pa so si domačinke priigrale najstrožjo kazen, katero so tudi uspešno izkoristile.