Skoči na vsebino

Starejše deklice ubranile točko proti Litiji!

Danes so se starejše deklice na domačem parketu pomerile z ekipo Ženskega rokometnega društva Litija. V tekmo so bolj suvereno vstopile gostje, ki so celotni prvi polčas vzdrževale manjšo prednost, na glavni odmor pa so Krkašice odšle s petimi goli zaostanka (13:18). Tudi začetek drugega polčasa so domačinke začele nekoliko uspavano in medlo, vendar je minuta odmora na zahtevo Salvadorja Kranjčiča očitno pomagala, da so se dekleta prebudila. Z borbeno obrambam, požrtvovalno igro in zanesljivimi zaključki v napadu so najvišjo prednost sedmih zadetkov vztrajno manjšale vse do konca, časa za preobrat pa je bilo žal premalo. Na koncu sta tako ekipi z izenačenim izzidom zasluženo prejeli novo točko (30:30).
Čestitke igralkam za prikazano igro ter srečno v nadaljevanju sezone!