Starejše deklice A so v soboto 30.9.2017 ob 11. uri v domači dvorani Stopiče gostile Zagorjanke! Tekma je bila za naše mlade rokometašice prva v letošnji sezoni 2017/2018. Tekma je bila izredno izenačena skozi celotni prvi polčas, saj sta obe ekipi igrali odlično v obrambi prav tako pa tudi v napadu, krkašice so skozi celotni prvi polčas vztrajno lovile Zagorjanke a so imela žal slabšo realizacijo v napadu, kar so gostje tudi izkoristile in odšle na odmor z dvema zadetkoma prednosti. Rezultat polčasa je bil 12:10. V nadaljevanju drugega polčasa so se naša dekleta srčno borila v obrambi in so bile tudi nagrajene za odlično igro, saj so v 47. minuti tudi izenačile na 19:19, ter tudi povedle z rezultatom 20:19. Vendar se jim žal na koncu ni izšlo po željah in so morale priznati premoč gostjam. Rezultat tekme je bil 22:21.