Starejše deklice A so v soboto, 12. 10. 2019, v domači športni dvorani Stopiče odigrale uvodno tekmo nove sezone z ekipo RK Olimpija. Predstavile so se z novo, okrepljeno ekipo, ki jo v letošnji sezoni vodi trener Peter Milek.
Kljub končnemu porazu s 25 : 26 so Krkašice prikazale odlično igro in napovedale, da bodo v tej sezoni dostojen tekmec vsem ekipam. Tekma je bila napeta skozi celo srečanje. Prvi polčas so dobile Krkašice s 13 : 11. V začetku drugega polčasa so igralke RK Olimpija bolj strnile obrambo, kar je botrovalo nekaj zaporednim tehničnim napakam in izgubljenim žogam domačih igralk. Rokometašice Olimpije so povedle in ohranjale prednost. Žal je domači ekipi v končnici tekme zmanjkalo nekaj športne sreče in zmaga je šla v Ljubljano.
Izjava trenerja Petra Mileka: “Igralkam čestitam za borbenost, ki so jo kazale skozi celo srečanje. Z igro sem zadovoljen. Do naslednje tekme imamo dovolj časa, da popravimo nekatere napake in se pogumno borimo naprej.”

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing, basketball court and outdoor

Image may contain: 3 people, people standing and outdoor

Image may contain: 12 people, people smiling