Danes se je za člansko ekipo s tekmo proti RK Krim Mercator začelo državno prvenstvo. Krkašice so tekmo odlično začele in na sredini prvega polčasa vodile z 8:4. Do konca prvega dela so pobudo prevzele igralke Krima in polčas se je končal z 15:12 v korist Krima. V drugem polčasu je do izraza prišla Krimova daljša klop in fizična pripravljenost. Tekma se je končala z zmago gostij 40:25. Naša dekleta je treba pohvaliti za borbenost skozi celotno srečanje in lepo igro z aktualnimi državnimi prvakinjami.
Naslednja tekma članic bo proti ekipi Zagorja v prihodnjem tednu.

Izjava naše igralke Erin Novak: V tekmo smo vstopile sproščeno, saj smo vedele, da nimamo ničesar za izgubiti. Začele smo s hitro igro in se dobro borile, kar se je na začetku poznalo tudi na rezultatu. Kasneje v drugem polčasu pa smo naredile preveč napak, kar so Krimovke kaznovale in nakoncu zasluženo zmagale