To je bila šele 2. domača tekma v novi sezoni. Tekma se je za domače začela zelo slabo, s slabo obrambo in slabo realizacijo v napadu. Do konca polčasa so krkašice strnile svoje vrste in na odmor odšle z zaostankom enega gola (13:12). V začetku drugega polčasa so naše igralke stopile na plin in prešle v vodstvo, ki so ga do konca srečanja uspešno nadzirale in točki zadržale doma. 💚

Erin Novak:”V tekmo smo vstopile preveč ležerno in v napadu zapravile preveč žog. Zgrešile smo preveč odličnih priložnosti, kar je pripeljalo do izenačenega rezultata. Potem pa smo se v drugem polčasu zbrale in prestavile v višjo prestavo ter tekmo varno pripeljale do konca.”

Najboljši strelki domače ekipe sta bili Erin Novak z 9 in Petra Kramar s 7 zadetki. 🔥

Časa za počitek ne bo veliko, naslednji teden nas čaka zahtevno gostovanje v Litiji.