Po taki tekmi je težko kaj napisati. Tekma je bila skozi celotno srečanje zelo napeta. Proti koncu prvega polčasa so se Celjanke oddaljile za 3 zadetke (12:9). Nato so krkašice v drugem polčasu stvari postavile na svoje mesto ter izenačile na 14:14. Proti koncu tekme pa se je ponovil zaključek prvega polčasa in zmaga je ostala v Celju (26:24).
Gašper Kovač: “Po slabšem prvem polčasu smo se pobrali in v 51.minuti vodili za zadetek. Na koncu nam je na žalost zmanjkalo malce športne sreče. Čestitke ekipi za borbeno predstavo.”
Tekmo so naša dekleta igrala zelo načete. Zaradi bolezni jo je izpustila Tjaša Smonkar, med tekmo pa smo ostali brez Nike Petkovič, ki si je poškodovala prst. Dodatno pa je 5 igralk igralo s poškodbami. Zato lahko dekletom za tak rezultat in borbenost skozi celotno tekmo samo čestitamo in pozitivno zremo k nadaljevanju sezone. 💚💪🏻
6 zadetkov sta na tekmi dosegli Ivona Barukčić in Petra Kramar, 5 jih je dodala Erin Novak.

Naslednja tekma člansko ekipo čaka naslednji teden proti ekipi Žalca.