Skoči na vsebino

Po tesni končnici Krkašice žal prekratke za novi točki

Nocoj je članska ekipa gostila tekmo 5. kroga 1. A DRL , na kateri so se Krkašice pomerile z ekipo iz Litije. Začetek tekme so bolje otvorile gostje, ki so hitro kaznovale Krkin nervozni začetek in povedle z dvema goloma prednosti. Nekaj lahkih prejetih zadetkov je predramilo domačine, ki so hitro dvignile tempo v obrambi, s tem pa je prišla tudi samozavest v napadu. Z izredno pomembnimi obrambami Lee Beličev ter nekaj hitrih protinapadov so Novomeščanke v 20. minuti prišle do prvega vodstva (11:10). Nadaljevanje prvega polčasa sta obe ekipi prikazali izredno dobro in izenačeno igro, tekma pa se je odvijala gol za gol (16:15). V drugem polčasu so ponovno bolj odločno vstopile gostje. Po hitrem izenačenju so Litjanke našle svoj ritem igre, v 48. minuti pa prišle tudi na najvišje prednosti na tekmi (21:25). Kljub močni obrambi in želji v napadu pa so Krkašice na koncu morale predati premoč s končnim rezultatom 28:29.