Skoči na vsebino

Novi točki mladink ostajata doma!

V ponedeljek je mladinska ekipa na tekmi 5. kroga 1. državne mladinske lige v domači dvorani Stopiče gostila ekipo iz Žalca. Prve na tekmi so sicer povedle gostje (0:1), to pa je bilo tudi edino vodstvo, ki so jim ga dopustile Krkašice. Že v prvem polčasu so dekleta prikazala odločnost v napadu ter sodelovanje in bojevitost v obrambi. Počasi a vztrajno so gradile na prednosti, ki je do konca prvega polčasa znašala kar 6 zadetkov (19:13). Tudi v drugem polčasu  Novomeščanke niso popuščale in ohranile mirne glave do konca same tekme. Tekma se je nadaljevala po principu gol za gol, nobeni od ekip pa ni uspelo narediti večje spremembe v rezultatu. Na koncu so se novih točk veselile Krkašice, ki so jih ubranile na domačem terenu s končnim rezultatom 36:31.