Skoči na vsebino

NAPREDOVANJE ČLANIC MED NAJBOLJŠE 4 V DRŽAVI!

Na drugi četrtfinalni tekmi so se včeraj članice ponovno pomerile z ekipo ŽRK Velenje. Obe ekipi sta v tekmo vstopili motivirano in zbrano, tekma pa je bila od samega začetka napeta. V prvem polčasu sta bili ekipi izredno izenačeni, igra pa je tekla gol za gol. Na polčas so, po odlično izvedeni 9metrovki Tie Robida ob izteku rednega igralnega dela, krkašice odšle z golom prednosti (11:12). V drugem polčasu so Novomeščanke v igro vstopile nekoliko odločneje ter v 44. minuti prišle tudi do najvišje prednosti 5 zadetkov (15:20). Do konca igralega časa so domačinke počasi zmanjševale zaostanek, na koncu pa se je tekma končala z neodločenim izzidom (22:22). Zaradi prednosti 5 golov Krkašic iz prve tekme (27:22) so naša dekleta na koncu slavila uvrstitev med top4 ekipe v državi!
Čestitke dekletom za borbo in prikazano igro ter srečno v nadaljevanju sezone!