Skoči na vsebino

Na zadnji tekmi v letošnjem letu mladinke do nove zmage v Izoli!

• Mladinke

Danes so mladinke odigrale tekmo 10. kroga državnega prvenstva na gostovanju v Izoli.

Že od samega začetka tekme so Novomeščanke pokazale prevlado na igrišču in si z odločnimi napadi ter dobrimi obrambami vratarke Nike Savnik do sredine prvega polčasa priigrale občutnejšo prednost (3:10). V nadaljevanju tekme se je nalet gostij nekoliko ustavil, vendar so te uspešno ohranjale prednost vse do konca prvega polčasa (10:17).

V začetku drugega polčasa so boljše začele gostje, ki so z dvemi hitrimi zadetki znižale svoj zaostanek na pet zadetkov. Gostje se niso pustile zmesti, držale so se navodil trenerja in vztrajale pri svoji hitri igri. Na koncu so se z izvrstno predstevo zmage veselile Krkašice (20:32), najučinkovitejši Krkini igralki pa sta bili Blažka Nosan z 12 zadetki in Žana Bačar s sedmimi.