Športna dvorana Šenčur: gledalcev 30, Sodnik: Gregorc

RK SAVA KRANJ: Lukovič Em., Rauter N. 1, Lukovič El., Stare N., Krek Miškulin N., Mušič L, Krcič A., Pavlin N., Tušek K., Zveršen Sever A. 1, Žnidaršič T. 4

Trener: Stržinar Slavko

ŽRK Krka:

Jaklič Jerca, Movern Lea, Berk Živa, Kisovec Manja, Verbič Sara 3, Mandelj Kaja 9 , Vinder Eva, Tripkovič Teja 1, Turk Ajda 8, Uhan Lea, Činkole Črček Anja, Matič Irena,  Cvelbar Enja 1,  Pavlič Zala, Kovačič Lea 4, Avsec Janja,

Trener: Luka Legan

Mlajše deklice A so v 7.krogu državnega prvenstva v skupini Center gostovale pri ekipi RK SAVA KRANJ. Takoj v začetku igre so krkašice s svojo borbenostjo pokazale premoč na igrišču. S svojo dobro obrambo in hitro igro so prvi polčas zaključile z rezultatom 4:15. S tako igro so nadaljevale tudi v drugem polčasu in zaključile z tekmo z rezultatom 6:26.