Športna dvorana Šenčur: gledalcev 30, Sodnik: Gregorc

RK SAVA KRANJ: Hace Jelovčan M., Tušek K., Langerholc T., Pavlin N., Bucalo N., Krcič A., Mušič L., Kafol E. 6, Krek Miškulin N. 3, Stare N.,Lukovič El., Rauter N. 6 (1), Šmid L., Marjanovič Z., Lukovič Em.

Trener: Stržinar Slavko

ŽRK KRKA: Movern Lea, Berk Živa, Blatnik Ana 1,  Avsec Janja 2,  Bašelj Ana, Pavič Zala 3 (3), Črček Činkole Anja 3, Slak Rebeka 2,  Bačar Žana 4, Omerzu Laura

Trenerka: Bosančić Mirjana

Mlajše deklice B so v 7.krogu državnega prvenstva v skupini Center gostovale pri ekipi RK SAVA KRANJ. V prvem polčasu so domačinke hitro povedle, vendar je krkašice niso vdale. Do konca prvega polčasa so razliko zmanjšale in odšle na odmor s 3 razlike (9:6). V drugem polčasu so nadaljevale z dobro igro v obrambi in izenačile rezultat. Do konca polčasa je bila tekma zelo izenačena in na koncu so krkašice odšle domov z remijem (15:15)