ŽRK KRKA : RK LJUBLJANA 16:25 (9:10)

Mlajše deklice B so v 3.krogu državnega prvenstva v skupini Center gostile ekipo RK LJUBLJANA. Bili smo priča enakovrednemu prvemu polčasu, na koncu pa so Ljubljančanke odšle na odmor z golom prednosti. V začetku drugega polčasa so Ljubljančanke prevzele vajeti v svoje roke in tekmo zaključile z rezultatom 16:25.

Stopiče – Športna dvorana: Gledalcev 90, Sodnik :Škebek L., Skavnik N.

ŽRK KRKA: Movern Lea, Berk Živa, Blatnik Ana 3,  Avsec Janja 2,  Bašelj Ana, Pavič Zala 5, Črček Činkole Anja 1, Slak Rebeka,  Bačar Žana 5, Škoda Satja. Trener: Bosančić Mirjana

RK LJUBLJANA: Milanič Monika, Nassar Sara, Denac Eva 1, Andolova Milena 7, Kličič Gala 2, Kneževič Lea 5, Ocepek Nika 9, Jan Strahovec Tisa, Cerovak Žana, Orlič Robin, Krebelj Pia, Mišvelj Nika, Petrič Emma, Mestek Eva, Ristič Neva, Janežič Ana Liza 1. Trener: Terčič Peter