ŽRK KRKA:Drš Vrhnika 16:16 (7:8)

Mlajše deklice A so v 5. krogu državnega prvenstva v skupini Center gostile ekipo iz Vrhnike. Krkašice so tokrat odlično odprle tekmo in takoj povedle z 4:3. Tekma je bila izjemno močna v obrambi kjer ni nobena od ekip popuščala in so se borile za vsako žogo. Polčas tekme je šel v korist gostujoče ekipe iz Vrhnike z rezultatom 8:7.

V drugem polčasu se je nadaljevala podobna igra z veliko agresivnost in hitrimi proti napadi domače ekipe. Obe ekipi sta se izmenjavali v vodstvu skozi celotni drugi polčas in tako se je tekma tudi končala z rezultatom 16:16.

Stopiče – Športna dvorana: Gledalcev 30, Sodnik : Nikolič D. in Pajič B.