Rk Krim Mercator : ŽRK KRKA 18:16 (11:9)

Športna dvorana Krim: gledalcev 40, Sodnik: Jeraj Jožef

Žgajnar N., Žgajnar T., Keranović E., Jarc A. 6, Kličič G. 1, Andonova M. 1, Škrlep K. 6, Ocepek N. 3, Šivavec P., Budimlić A., Zlobko L. 1, Vojvodić S., Škerjanec P., Knežević L.
Trener: Anđelković ilija

ŽRK Krka:

Jaklič Jerca, Berk Živa, Kisovec Manja, Verbič Sara, Mandelj Kaja 6, Vinder Eva 2, Klemenčič Hana, Tripkovič Teja, Matič Irena, Pavlič Zala, Turk Ajda 5, Uhan Lea, Guček Cvelbar Enja 2, Knez Kovačič Lea 1,

Trener: Luka Legan

Mlajše deklice A so v zaostalem 10. krogu državnega prvenstva v skupini Center gostovale pri ekipi RK Krim Mercator.V prvih 15-ih minutah smo videli povsem izenačeno srečanje.Obe ekipi sta držali močno obrambo. Krkašice so na odmor odšle z zaostankom dveh golov, rezultat ob polčasu je bil 11:9. Navijači so spremljali napeto igro z veliko srčnostjo, hrabrostjo in nepopustljivostjo krkašic, kjer pa je imela domača ekipa v zaključku tekme več sreče. Ekipi sta se razšli z rezultatom 18:16.