Hala Tivoli: gledalcev 30, Sodnik: Arlič Denis, Knez Vili

RK OLIMPIJA: Đajič D., Dovč Z., Povirk K. 2, Lahajnar M., Sabotič L., Vinski I. 3, Nišavič T., Giuliatti M., Bukvič T. 9, Zadravec L. 2, Kukovec-Neumann L. 1, Đajič B. 5, Petek L., Geršak J., Gorjup P., Krnc H. 1

Trener: Ivanc Mateja

ŽRK Krka:

Jaklič Jerca, Berk Živa, Kisovec Manja, Kašič Eva 2,  Verbič Sara, Mandelj Kaja 3 , Vinder Eva 2, Klemenčič Hana, Tripkovič Teja, Turk Ajda 10, Uhan Lea, Matič Irena,  Guček Cvelbar Enja 1, Knez Kovačič Lea 1.

Trener: Luka Legan

Mlajše deklice A so v 11-.krogu državnega prvenstva v skupini Center gostovale pri ekipi RK Olimpija. Na začetku igre smo gledali izenačeno igro. Krkašice niso dovolili, da bi gostiteljice povedle. Vendar je proti koncu prvega polčasa ekipi Olimpije le uspelo ujeti in prehiteti krkašice. Na odmor smo šli z golom razlike (11:10). V nadaljevanju igre smo gledali zelo izenačeno igro. V zadnjih minutah igre so gostiteljice izkoristile igralca več in povedle ter zmagale z 23:20.