Mladinska ekipa Krke se je v nedeljo 8.10.2017, v novi postavi prvič letos predstavila v gosteh pri ekipi Nazarja in takoj vknjižila prve točke. Začetek je pripadel našim rokometašicam, ki so po nekaj dobrih obrambah Vojnovičeve in hitrimi protinapadi povedle z rezultatom 3:8 v 14. minuti. V 25. minuti so po treh dosojenih sedemmetrovkah domačinke rezultat zmanjšale na 10:12. V drugem polčasu so naše mladinke z borbeno igro dobro nadzirale rezultat, ki se je vseskozi gibal med  štirimi in petimi zadetki v njihovo korist. Domačinke se niso predale in so v zadnjih minutah poskušale rezultat preobrniti, vendar pa je odločila večja izkušenost naših igralk, ki so se lahko veselile prve zmage v novi sezoni. Končni rezultat tekme je bil 29:27.