Skoči na vsebino

Mladinke zasluženo do novih točk!

Včeraj popoldan so varovanke Petra Milka in Klemna Škufce branile novi dve točki na domačem parketu proti ekipi RK Zelene Doline Žalec. V prvi polovici prvega polčasa so domačinke začele veliko bolj suvereno in si hitro priigrale prednost štirih zadetkov, ki pa ni trajala zelo dolgo. Do konca prvega polčasa so po nekoliko bolj medlem začetku tudi gostje popravile začetni vtis ter se hitro ponovno približale krkašicam, na glavnem odmoru pa so slednje vodile z minimalno prednostjo (18:17). V začetek drugega polčasa so bolj zbrane vstopile gostje, ki so vajeti v svojih rokah držale vse do zadnjih desetih minut tekme. V domačem taboru so kljub zaostanku uspeli ohraniti mirne glave, trenerja pa sta dekleta uspešno motivirala, saj so v zadnjih desetih minutah ponovno prikazale odlično predstavo! Na koncu tekme so dekleta zasluženo slavila novo domačo zmago z rezultatom 40:31.
Čestitke dekletom za prikazano igro in borbo ter srečno v nadaljevanju sezone!