Skoči na vsebino

Mladinke z novo zmago do tretjega mesta na državni lestvici!

• Mladinke
V ponedeljek so mladinke na gostovanju v Žalcu odigrale tekmo 12. kroga državnega prvenstva.
Že v prvem napadu so Krkašice z golom Žane Bačar povedle in do konca prvega polčasa prednost le še vztrajno stopnjevale. S kolektivno igro v obrambi ter potrpežljivimi in dobro izdelanimi napadalnimi akcijami so Krkašice povzročale kar nekaj preglavic domačinkam, nevarne za gol pa so bile prav vse igralke. Do konca prvega polčasa so si Novomeščanke priigrale precej visoko prednost pred nadaljevanjem tekme (12:19).
Tudi v drugem delu varovanke Petra Mileka niso popuščale tempa igre v obrambi, vsako napako domačink pa so hitro kaznovale z zadetkom. Z veliko prednostjo iz prvega polčasa so Krkašice brez večjih težav ohranjale nadzor nad igro na igrišču in na koncu zasluženo slavile z rezultatom 24:31. Z novim parom točk so se Krkašice povzpele na tretje mesto državne lestvice.