ŽRK KRKA : Rk Ljubljana 22:22 (10:14)

Sodnika: Gorenc Aleš in Rantah Tomaž

Mladinke so v 3. krogu v domači dvorani Stopiče gostile ekipo iz Ljubljane. V 1. polčasu smo videli izenačeno tekmo vse do 20. minute, ko je bil rezultat 7:7, vendar je Krkašicam v zadnjih desetih minutah 1. polčasa popustila koncentracija v napadu  in so tako odšle na odmor s štirimi zadetki zaostanka, rezultat polčasa je bil 14:10 za Ljubljančanke. V 2. polčasu so se Krkašice zbudile in začele so loviti zaostanek štirih zadetkov prednosti, obe ekipi sta se izmenjavali v zadetkih, vendar so domačinke v zadnjih petnajstih minutah tekme, ko je bil rezultat 21:15 za Ljubljančanke strnile svoje vrste in tako z agresivno in borbeno igro v obrambi, dovolile gostjam samo še en zadetek v svojih vratih do konca tekme in z delnim izidom 5:0 so uspele razliko zmanjšati na vsega 1 zadetek prednosti. Končni rezultat tekme je bil 22:22. Čestitke dekletom za borbeno igro vse do zadnjega sodnikovega žvižga!!!