Mladinke so vknjižile novi par točk v 3. krogu mladinsko-članske lige .

V domači dvorano Stopiče so gostile ekipo iz Velenja in zmagale z rezultatom 32:23.

Žrk Krka: :

Bevc 0, Radojčič 3, Vavpotič 4, Petkovič 3, Rudman 7, Kramar 5, Čopi 8, Blatnik 0, Papež 2, Fabjan 0

Mladinke Krke so tokrat gostile ekipo mladink iz Velenja. Domačinke so dobro začele, a tudi Velenjčanke niso popuščale, tako da smo v prvem polčasu spremljali zanimivo srečanje. V drugem polčasu so domačinke prestavile v višjo predstavo in začele narekovati hud tempo igre, kateremu gostje niso mogle slediti. Tako je prednost domačih igralk hitro narasla na 10 zadetkov. Tekma se je končala z rezultatom 32:23, v korist domačih igralk.

Pohvaliti je potrebno obe vratarki Majo Vojnovič in Blažko Fink, kateri sta blesteli skozi celotno srečanje.