Skoči na vsebino

Mladinke otvorile ponedeljek z odliko! Prvo težko prigarano točko so ohranile doma!

Včeraj popoldan so mladinke odigrale svojo prvo tekmo državnega prvenstva in že prvi izziv je pokazal, kako pripravljena so naša dekleta. V domači dvorani so gostile kvalitetnega nasprotnika ekipo RK Krim Merkator, ki pa se ga krkašice niso ustrašile. Po napetem prvem polčasu so domačinke morale priznati rahlo prednost nasprotnicam (14:17), vendar med glavnim odmorom ohranile dovolj moči in želje za borbo. V drugem polčasu so še stopnjevale delo v obrambi, kar se jim je na koncu obrestovalo. V zadnjih 10. minutah so nadoknadile zaostanek 4 zadetkov ter si na koncu z rezultatom 30:30 prislužile močno prigarano točko. 💪🏼🔥
Čestitke dekletom in vodstvu za borbo in prikazano igro ter srečno v nadaljevanju sezone! 💚🍀