Predpraznični teden je bil za naš mladinski pogon precej naporen, saj sta jih, pred zasluženim počitkom, ta tedn čakali še dve tekmi.
V ponedeljek so se na gostovanje odpravile v Ljubljano, kjer je bila ekipa RK Krim Mercator na žalost premočna. Domačinke so si že v prvem polčasu nabrale visoko prednost, ki so jo do konca tekme še nadgrajevale. Na koncu so naša dekleta morala priznati premoč z rezultatom 39:26 (22:12).
Včeraj pa so v dvorani Stopiče odigrale še zaostalo tekmo 5.kroga mladinske lige, na kateri so gostile ekipo ŽRK Z’dežele. Domačinke so prikazale odlično obrambo, kar je olajšalo tudi igro v napadu. Po nekaj odličnih akcijah je novomeščankam uspelo povesti za prednost petih zadetkov (23:18). Tudi v drugem polčasu so varovanke Petra Milka ohranile mirne glave, zmage pa so se na koncu vesele z rezultatom 36:32.