Skoči na vsebino

Mladinke na zadnji letošnji tekmi do novih točk!

Predpraznični teden je bil za naš mladinski pogon precej naporen, saj sta jih, pred zasluženim počitkom, ta tedn čakali še dve tekmi.
V ponedeljek so se na gostovanje odpravile v Ljubljano, kjer je bila ekipa RK Krim Mercator na žalost premočna. Domačinke so si že v prvem polčasu nabrale visoko prednost, ki so jo do konca tekme še nadgrajevale. Na koncu so naša dekleta morala priznati premoč z rezultatom 39:26 (22:12).
Včeraj pa so v dvorani Stopiče odigrale še zaostalo tekmo 5.kroga mladinske lige, na kateri so gostile ekipo ŽRK Z’dežele. Domačinke so prikazale odlično obrambo, kar je olajšalo tudi igro v napadu. Po nekaj odličnih akcijah je novomeščankam uspelo povesti za prednost petih zadetkov (23:18). Tudi v drugem polčasu so varovanke Petra Milka ohranile mirne glave, zmage pa so se na koncu vesele z rezultatom 36:32.