Mladinke Krke, so danes odigrale novo ligaško tekmo in sicer v domači dvorani proti ekipi Zagorja. Tekma se je začela precej izenačeno in tako so gostje držale priključek vse do polovice prvega polčasa. V nadaljevanju pa so domače pokazale, kdo je gospodar v Stopiški dvorani in si do konca pvega polčasa priigrale 6 zadetkov prednosti. Drugi polčas, se je nadaljeval podobno kot konec prvega in po nekaj minutah igre je bila razlika že velikih deset zadetkov v korist domačink. Igralke Krke so nato tekmo le še varno pripeljale do konca. Tekma se je končala z rezultatom 31 : 24. Priložnost so dobile prav vse igralke domače ekipe.