Danes 23.10.2017 so kot zadnje v pestrem rokometnem vikendu odigrale tekmo mladinke. V 2. krogu mladinske lige so gostile ekipo Olimpije. Tekmo so bolje pričele Krkašice saj so takoj povedle z 6:3. V nadaljevanju prvega polčasa smo spremljali izenačeno igro. Ljubljančanke so do konca prvega polčasa ujele priključek z domačimi rokometašicami in znižale rezultat na 13:12. Tako so domačinke odšle na odmor z golom razlike 13:12. V drugem polčasu je bila tekma izenačena vse do 50. minute, nato pa so krkašice naredile delni izid 4:1, ko je bil rezultat na semaforju 23:19. Do konca tekme so Ljubljančanke poskusile ujeti stik z domačinkami vendar je bilo to premalo. Mladinke so se veselile že druge zmage v letošnji sezoni. Rezultat tekme je bil 27:23.