Skoči na vsebino

Mladinke do nove zmage v Celju!

• Mladinke
Po krajšem tekmovalnem premoru so se naše mladinke včeraj vrnile na igralni parket. Gostovanje v Celju nikoli ni enostavno in tudi danes je borba za novi točki tekla do zadnje minute. Prvi polčas smo lahko spremljali hitro igro obeh ekip, krkašice pa so celoten polčas lovile zaostanek gola prednosti (polčas 18:17). Na odmoru so varovanke Petra Milka ohranile mirno glavo ter se počasi in vztrajno približevale nasprotnicam. V 55. minuti so gostje še pritisnile na plin ter ponovno prevzele vodstvo, ki so ga uspešno zadržale v končnici tekme. Na koncu so krkašice slavile novo zmago in novi točki z rezultatom 36:37
Pri gostjah sta z 8 zadetki blesteli Nina Malić in Lara Kolobarić, pri domačih pa je bila strelsko najučinkovitejša Azra Zulić s 14 zadetki.
Čestitke dekletom za borbo ter srečno v nadaljevanju sezone!