Skoči na vsebino

Mladinke do nove zmage, tokrat so bile boljše od nasprotnic iz Ajdovščine!

Včeraj, 20. 2. 2023, se je v športni dvorani Stopiče odvila tekma 13. kroga 1. državne mladinske lige, na kateri so se domačinke pomerile z ekipo ŽRK Mlinotest Ajdovščina. Domačinke so tekmo odprle odločnejše in hitro povedle (4:1), vendar so kmalu tudi gostje ujele svoj igralni ritem. V 15. minuti so mlinarke izzid ponovno poravnale, v naslednjih minutah pa tudi povedle (6:8). Do konca polčasa so krkašice obdržale mirne glave in na glavni odmor odšle s petimi goli prednosti (16:11). Tudi v drugem polčasu so krkašice nadaljevale z visokim nivojem igre tako v napadu kot v obrambi in na koncu zasluženo slavile novo zmago z rezultatom 31:20
Čestitke dekletom ter vodstvu za prikazano igro in srečno v nadaljevanju sezone!