ŽRK KRKA : DRŠ VRHNIKA 33:31 (16:15)

Dvorana : OŠ Stopiče, Sodnika: Šebek, Colner

ŽRK Krka: Strajnar Vanja, Novak Nika, Kraševec Eva 3, Bašelj Nina 1, Crnkič Hana 7,  Žnidaršič Taja, Urbič Manca, Softič Denisa, Jarc Lucija, Filipovič Nika, Bregar Kaja 5, Nosan Klara 4, Slapničar Teja 1, Boškovič Tina 11, Rudman Angela 1, Hudelja Nika

DRŠ VRHNIKA: Mele Tinkara 7, Kocjan Manca, Remškar Špela, Mole Maja 3, Margon Metka 2, Cvelbar Veronika 5, Cankar Jerneja 9, Gabrovšek Lara, Leben Klavdija 5

Kadetinje ŽRK Krka so po zelo zanimivi tekmi premagale ekipo DRŠ Vrhnika. Že prvi polčas je bil zelo napet in izenačen, saj si nobena ekipa ni uspela priigrati več kot dva zadetka prednosti, tako da je bil rezultat po tridesetih minutah 16:15. V nadaljevanju so si gostje gostje priigrale štiri zadetki, a so domače z odlično obrambo v zadnjih desetih minutah rezultat obrnile in slavile zasluženo zmago.

Ta tekma je tudi zadnja na kateri je Krko vodila trenerka Ljubica Ivaniš, ki se po štiridesetih letih udejstvovanja v klubu – najprej kot igralka in kasneje kot trenerka poslavlja na najlepši možen način.