Kadetinje so v sredo 4.10.2017 odigrale prvo tekmo v novi sezoni. V domači dvorani Stopiče so gostile ekipo iz Zagorja. Krkašice so že v prvih minutah nakazale, da se ne bodo zlahka predale  in tako z agresivno obrambo in hitrimi protinapadi povedle z rezultatom 4:0, gostujoče igralke so imele veliko problemov v napadu z našimi rokometašicami, saj so z težka prihajale do zadetkov, prvič so zadele šele v 5. minuti. Tekma se je odvijala po načrtu naših rokometašic, ki so skozi celotni prvi polčas vodile. Polčas tekme je bil 20:10 za Dolenjke. V drugi polčas so boljše krenile rokometašice Zagorja, saj so si ustvarile kar nekaj priložnosti in tako tudi znižale rezultat na sedem zadetkov, ampak to je bilo tudi vse, kar so lahko gostje zmogle, ker so bile rokometašice Krke danes enostavno premočen nasprotnik. Tekma se je končala z rezultatom 36:25.

Obsežnejšo fotoreportažo si lahko ogledate na našem facebooku profilu!