Dvorana : OŠ Stopiče, Sodnika: Jeraj, Strmole

ŽRK Krka: Strajnar Vanja, Gašperšič Lara 1, Novak Nika, Rebolj Lara, Papež Urška, Kraševec Eva 2, Bašelj

Nina 1, Žnidaršič Taja, Oven Živa 1, Urbič Manca, Softič Denisa, Filipovič Nika, Peterlin Maja, Peterlin

Larisa 1, Nosan Klara 7, Mesojedec Maja

RK Zelene Doline Žalec: Žejn Neja, Stepišnik Katarina 3, Koprivec Sara 6, Seles Kaja 1, Lah Lana 5, Kolar

Kaja 4, Golavšek Saša 6, Kokotec Kristina 3, Leskovšek Kaja 8, Grebovšek Larisa, Krulec Lina 5, Herodež

Neža 3

Kadetinje ŽRK Krka so v soboto proti ekipi Zelene Doline Žalec odigrale osmo tekmo te sezone. Gostje so

tekmo odločno začele in si hitro priigrale prednost desetih zadetkov. Domačinke so nato zaigrale

nekoliko bolje a prednost je do konca prvega polčasa narasla na šestnajst zadetkov. V drugem polčasu se

je tekma nadaljevala v podobnem slogu in tako se je tekma končala z rezultatom 13:44

Pri domačih je bila s sedmimi zadetki najuspešnejša Klara Nosan, pri gostjah pri katerih so zadele vse

igralke razen obeh vratark, pa je bila najuspešnejša Kaja Leskovšek, ki je zadela osemkrat.