Skoči na vsebino

Kadetinje uspešno otvorile novo sezono!

V sredo, 28. 9. 2022 ob 18:30 so tudi kadetinje uradno otvorile ligaško sezono 2022/23, ko so na domačem parketu so gostile ekipo ŠDRŠ Vrhnika. Obe ekipi sta prikazali dobro in zbrano tekmo, gostje pa so našim dekletom celoten prvi polčas povzročale kar nekaj preglavic. Po tridesetih minutah so krkašice uspele nadoknaditi zaostanek že štirih zadetkov in po nekaj bolj zbranih napadih so odšle na glavni premor z dvema zadetkoma prednosti (17:15). Trenerja Peter Milek in Klemen Škufca sta na polčasu uspela ohraniti mirne glave svojih igralk, ki so v nadaljevanju tekme dvignile nivo prikazane igre in si hitro ustvarile zajetnejšo prednost. Na koncu so si zmago in novi točki krkašice priborile z izzidom 31:24.

Pri gostjah je bila z devetimi zadetki najuspešnejša Luna Nagode, pri domačih pa sta bili najbolj razigrani Neža Ocepek (9 zadetkov), in Blažka Nosan (8 zadetkov), pohvaliti pa gre tudi domačo vratarko Emilijo Plesnik, ki je domačo mrežo pred zadetki ubranila kar 16-krat.

Čestitke igralkam in moštvu za prikazano igro ter srečno v nadaljevanju sezone!