ŽRK KRKA : ŽRK BREŽICE 25:18

Dvorana : OŠ Stopiče, Sodnika: Žitnik, Florjančič

ŽRK Krka: Strajnar Vanja,  Crnkić Hana 4,  Novak Nika 1, Rebolj Lara, Papež Urška , Kraševec Eva, Bašelj Nina 1,  Oven Živa, Urbič Manca 2, Softič Denisa, Filipovič Nika, Peterlin Maja, Bregar Kaja 4, Mesojedec Maja 1, Boškovič Tina 12

ŽRK Brežice: Savnik Nina 6, Poslek Baršič Lea, Hotko Katja 7, Zupanc Hana, Đapo Mia 1, Novak Erin, Ocvirk Maja, Molan Manca, Vegelj Nika 3, Stipčić Lena, Bevc Tina 1

Kadetinje ŽRK Krka so v ponedeljek gostile ekipo iz Brežic. V prvih minutah so bolje igrale gostje, ki so si po nekaj minutah priigrale štiri zadetke prednosti (1:5). Po minuti odmora pa so domače nadaljevale bolje in rezultat je  bil kmalu izenačen. Do konca polčasa je bila tekma izenačena, in po tridesetih minutah je bil rezultat 10:11. V drugem polčasu pa so domače igrale odlično in se na koncu veselile prve zmage v sezoni. Končni rezultat je bil 25:18.