ŽRK CELJE : ŽRK KRKA  27:16

Dvorana : ŠC Celje, Sodnika: Teršek, Fajdiga

ŽRK Celje: Andrejevec Nika, Oblak Zala 9, Korošec Alja 6, Stropnik Pavlina 2, Robič Urška, Helbel Maja 5, Knez Živa 1, Ivanovič Sara 3, Deljič Tijana 1, Hadžič Jasna, Nikolič Ivana, Baumkirher Anita, Florjančič Pia, Baumkirher Sandra

ŽRK Krka: Strajnar Vanja, Taja Žnidaršič, Crnkić Hana 5, Novak Nika, Papež Urška , Kraševec Eva 2, Bašelj Nina,  Oven Živa, Urbič Manca, Softič Denisa, Filipovič Nika, Peterlin Maja 1, Bregar Kaja 1, Boškovič Tina 6, Rudman Angela 1, Mesojedec Maja

Kadetinje ŽRK Krka so v soboto odigrale tekmo v Celju. Po nekoliko slabšem začetku so Krkašice zaigrale odlično in cel prvi polčas ogrožale domače. Po tridesetih izenačenih minutah je bil rezultat tako 12:10.  Po premoru je hitro prišlo do izenačenja, na to pa so domače z nekaj protinapadi ušle na tri zadetke prednosti. V zadnjih desetih je sledilo še nekaj napak in domače so prednost le še povečale.