ŽRK KRKA : ŽRK PTUJ 19:37

Dvorana : OŠ Trebnje, Sodnika: Gorenc, Colner

ŽRK Krka: Strajnar Vanja, Sirk Ines, Crnkić Hana 4, Gašperšič Lara, Novak Nika 2, Rebolj Lara 1, Papež Urška, Kraševec Eva, Bašelj Nina 3, Žnidaršič Taja, Oven Živa, Peterlin Maja 1, Urbič Manca, Kek Klavdija 2, Bregar Kaja 4, Slapničar Teja 2

ŽRK Ptuj: Hliš Klara, Hergula Eli 2, Puž Nuša 2, Malek Tjaša 2, Vidovič Nika 2, Čagran Lara 2, Čagran Sara 6, Širec Lina 1, Širec Tina, Luknjar Teja 2, Rodi Urška 6, Knavs Pia, Kolenko Minea 3, Bedrač Nika 9

Kadetinje ŽRK Krka so v četrti tekmi sezone gostile ekipo ŽRK Ptuj. Tekma je bila tokrat odigrana v dvorani OŠ Trebnje. Domače so tekmo solidno začele in držale priključek z gostjami večji del prvega polčasa. V zadnjih minutah pa so po nekaj izključitvah in napakah gostje ušle na razliko šestih zadetkov (10:16)

V nadaljevanju so Krkašice nekoliko popustile in storile kar nekaj napak, kar so gostje kaznovale s številnimi zadetki  iz protinapadov. Tako se je tekma končala z rezultatom 19:37

Pri domačih sta največ zadetkov dosegli Hana Crnkić in Kaja Bregar, ki sta zadeli po štirikrat, pri gostjah pa je bila z devetimi zadetki najučinkovitejša Nika Bedrač

Naslednja tekma Krkašice čaka v soboto, ko gostujejo v Zagorju.