RK ZELENE DOLINE ŽALEC : ŽRK KRKA 38:22 (18:14)

Dvorana : 1. OSNOVNA ŠOLA ŽALEC, Sodnika: Pajič, Nikolič

RK Zelene Doline Žalec: Stepišnik Katarina 1, Koprivec Sara 2, Seles Kaja 1, Lah Lana , Kolar Kaja 4, Golavšek Saša 7, Leskovšek Kaja 11, Grebovšek Larisa, Krulec Lina 4, Herodež Neža 2, Držan Pina 6, Gojznikar Alja

ŽRK Krka: Strajnar Vanja,   Novak Nika 1, Papež Urška, Kraševec Eva 2, Bašelj Nina 6,   Žnidaršič Taja, Oven Živa, Urbič Manca, Softič Denisa, Peterlin Maja 1, Bregar Kaja 2, Nosan Klara, Mesojedec Maja, Slapničar Teja 1, Boškovič Tina 9, Rudman Angela

Kadetinje ŽRK Krka so proti ekipi Zelene Doline Žalec odigrale zadnjo tekmo rednega dela sezone. Prvi polčas je bil zelo izenačen vse do zadnjih nekaj minut ko so si domačinke s štirimi zaporednimi zadetki priigrale prednost s katero so odšle na odmor (18:14). V nadaljevanju so domače zaigrale agresivneje v obrambi, v napadu pa s hitro igro prišle do lepe prednosti in tekmo dobile z rezultatom 38:22.