V petek, 16. 12. 2022,  je kadetska ekipa v dvorani Stopiče gostila ekipo ŠD Jadran Bluemarine.
Domačinke so v tekmo vstopile precej odločno in si že v uvodnih minutah priigrale prednost petih zadetkov (7:2). Na sredini polčasa je Krkašicam nekoliko padla zbranost, kar so gostje s pridom izkoristile. Po nekaj izključitvah na domači strani so primorke to dobro izkoristile, prednost pa do konca polčasa zmanjšale le na 2 zadetka (12:10). Tudi v začetku drugega polčasa smo lahko spremljali napet in enakovreden dvoboj, igra pa je potekala gol za gol. Skozi celotno tekmo so več zbranosti in znanja na koncu pokazale varovanke Petra Milka in Klemna Škufce, ki so na koncu slavile zmago z rezultatom 28:20.

Čestitke dekletom ter srečno v nadaljevanju sezone!