Skoči na vsebino

Kadetinje prekratke za novi točki

V petek, 7. 4. 2023, so Krkašice v domači dvorani Stopiče gostile vodilno ekipo 2. kadetske državne lige ŽRK Millenium.
Kot se za derbi vodilnih dveh ekip na lestvici spodobi, je tekma ponudila napeto tekmo vse do zadnje minute. V prvem polčasu so tekmo odločneje otvorile Novomeščanke, ki so v prvih 10. minutah prišle do treh golov prednosti (6:3). V nadaljevanju so tudi gostje nekoliko dvignile nivo igre in se domačinkam hitro približale ter uspele tudi prevzeti vodstvo. Do konca polčasa je bila igra izredno izenačena, na glavni odmor pa so z minimalno prednostjo odšle Krkašice (21:20). Tudi drugi polčas je potekal v podobnem ritmu. Dekleta so prikazala borbeno igro v obrambi ter kolektivno igro v napadu, vendar so bile za novi dve točki le malo prekratke. Varovanke Petra Mileka so morale na koncu priznati premoč gostjam s končnim izzidom 36:37.
Čestitke dekletom za borbo ter srečno v nadaljevanju sezone!