Dvorana : Športna dvorana Slovenj Gradec Sodnika: ANDERLIČ, PAHER

DRŠ ALEN MIHALJ: Hadžič Aida, Podjavoršek Tajda, Sečnjak Ines 10, Smonkar Tjaša 13, Kotnik Urška 1,

Paradiž Kaja 1, Priteržnik Nika 1, Krivec Dijana 2, Pasarič Manja, Kamenik Aleša 8, Zorman Maja 4, Franc

Aleša 3.

ŽRK KRKA: Strajnar Vanja, Filipovič Nika, Novak Nika 2, Kraševec Eva 2, Žnidaršič Taja, Oven Živa, Urbič

Manca, Crnkič Hana 5, Nosan Klara 1, Bregar Kaja 6, Rudman Angela 6, Boškovič Tina 3, Mesojedec

Maja 1, Sirk Ines.

Kadetinje ŽRK Krka so ta vikend igrale tekmo z ekipo DRŠ Alen Mihalj iz Slovenj Gradca. Prvih dvajset

minut sta se obe ekipi izmenjevali v vodstvu, nato pa so domače dosegle nekaj zadetkov zapored in prvi

polčas končale v vodstvu s štirimi zadetki (19:15). V začetku drugega polčasa so Krkašice še držale korak

z domačimi, proti koncu tekme pa popustile in domače so s številnimi protinapadi prednost le še