Kadetinje so v torek, 13.2.2018, v 13. krogu gostile ekipo Litije. V derbiju kroga sta se pomerili prvo uvrščene Krkašice in drugo uvrščena Litija na prvenstveni lestvici. Krkašice so odlično odprle tekmo in takoj povedle za štiri zadetke prednosti. V 10. minuti je bil rezultat 5:1. Tekma je bila izredno dinamična in hitra. Gostujoče rokometašice so se približale Krkašicam na vsega dva zadetka prednosti. V 22. minuti je bil rezultat 10:8. Do konca prvega polčasa so se naše rokometašice borile za vsako žogo, ter tako odšle na odmor z tremi zadetki prednosti. Rezultat ob polčasu je bil 14:11. V nadaljevanju drugega polčasa smo spremljali razburljivo in borbeno igro s strani obeh ekip. Naše rokometašice so krenile odločno po svojo enajsto zmago vendar se gostje niso predajale. V 45. minuti so si Krkine igralke priigrale že pet zadetkov prednosti, ko je bil rezultat 23:18. Do konca tekme so se gostje poskušale približati, kar jim je tudi uspelo saj so v 53. minuti zaostajale samo še za dva zadetke pri rezultatu 23:21. Vendar je bilo to premalo za gostje iz Litije, saj so naše rokometašice suvereno pripeljale tekmo do konca in zabeležile novo zmago.  Končni rezultat tekme je bil 28:23. Kadetinje ostajajo edina neporažena ekipa v prvenstvu po 13. krogih in z polnim izkupičkom 22 točk zasedajo 1. mesto v skupini center.