Skoči na vsebino

Kadetinje do prve zmage v rednem delu prvenstva!

Po uspešno odigranih kvalifikacijah so danes kadetinje odigrale tekmo 1. kroga državnega prvenstva proti ekipi Rokometni klub Olimpija. Od prve minute sta obe ekipi pokazali borbeno igro in močno željo po zmagi. V začetku prvega polčasa so bolje začele gostje (2:4), kljub temu pa si v nadaljevanju tekme niso uspele priigrati višje prednosti. Novomeščanke so v zadnjih minutah pred glavnim odmorom začutile priložnost in po nekaj dobrih obrambah ter hitrih protinapadih prišle do svojega prvega vodstva prav v izteku polčasa (11:10). V nadaljevanju tekme so varovanke Salvadorja Kranjčiča odigrale zbrano in odločeno, da prvi točki ostaneta na domačem terenu. Do konca igralnega časa so svoj ritem igre le še stopnjevale, na koncu pa slavile pomembno zmago z rezultatom 25:16
Čestitke dekletom za prikazano igro in hvala navijačem za močno podporo s tribun!