Članice Krke so v petek, 09.02.2018, gostile ekipo iz Ljubljane. V trinajstem krogu smo spremljali izredno zanimivo in borbeno predstavo obeh ekip. Krkašice so odlično odprle tekmo, ter napovedale ogorčen boj za vsako žogo, ter popolnoma zasenčile svoje nasprotnice saj so si že do prvega polčasa priigrale veliko prednost za nadaljevanje tekme. Polčas se je končal 20:10 za Krkašice. Rokometašice Krke v drugem polčasu niso prav nič popuščale in so tako z agresivno obrambo silile rokometašice Ljubljane v serijo zaporednih tehničnih napaka, kar so tudi Krkašice izkoristile in postavile končni izid tekme 33:23. Tako so se z novo zmago še učvrstile na 3. mestu prvenstvene lestvice. Čestitke dekletom za prikazano in borbeno igro!