Članska ekipa Krke je v sredo, 28.3.2018, v 18. krogu gostila ekipo iz Žalca. Za Krkašice je bila tekma odločilnega pomena, saj so se z zmago uvrstile v končnico za državnega prvaka. V zadnjem krogu rednega dela jih je čakala vedno neugodna ekipa iz Žalca. V prvem polčasu smo spremljali izenačeno tekmo saj si nobena od ekip ni uspela priigrati prednosti. Krkašice je krasila močna obramba in hitra igra. Rezultat ob polčasu je bil 13:13. V drugem polčasu je bila tekma zelo podobna, saj do 50. minute ni nobena ekipa popuščala in je bil rezultat vseskozi izenačen. Vendar so se rokometašice Krke prve uspele odlepiti za tri zadetke prednosti pri rezultatu 25:22. Do konca tekme so prednost samo še višale in so tako zasluženo slavile z rezultatom 31:25. V končnici za državnega prvaka jih v prvem krogu čaka ekipa Krima in sicer ,7.4.2018, bodo Krkašice gostovale v Ljubljani.