Članska ekipa Krke je v soboto, 03.02.2018, v 12. krogu gostovala pri trenutno zadnje uvrščeni ekipi prvenstvene lestvice. Tekma je bila v prvem polčasu vseskozi izenačena. Krkašice so šele v 25. minuti povedle za dva zadetka prednosti, ko je bil rezultat na semaforju 15:13. Do konca polčasa so si naše rokometašice uspele priigrati pet zadetkov prednosti in so tako odšle na odmor z rezultatom 19:14. V drugem polčasu smo spremljali agresivno in borbeno igro naših igralk, ki so stvari postavile na svoje mesto in iz minute v minuto višale prednost. Krkašice so zasluženo slavile z desetimi zadetki razlike. Končni rezultat tekme je bil 34:24. Tako so se z današnjo zmago še bolj učvrstile na odličnem 3. mesto 1. A državne rokometne lige.