Skoči na vsebino

Članice vnovčile novo prijateljsko zmago!

Reprezentančne priprave 🇸🇮 članic in mladink so naša dekleta dobro izkoristila. Nina Malič, Deja Udovč in Lucija Pernišek so barve Krke zastopale na 5-dnevnih mladinskih reprezentančnih pripravah na Rogli, krkašice pa so se na prijateljski tekmi pomerile z ekipo ŽRK Dugo Selo, ki se je izkazal za dobrega nasprotnika. Obe ekipi sta prikazali hitro igro, ta pa je šla v prvem polčasu bolj na roke gostujoči ekipi. Na polčasu so tako lažje dihale gostje z zadetkom prednosti (15:16). V drugem delu igre so krkašice le še stopnjevale svojo igro in z nekaj dobrimi potezami v obrambi ter hitrimi prehodi v napadu prišle do lahkih zadetkov in lepe prednosti, ki so jo do konca tekme le še vzdrževale. Tekma se je na koncu končala v prid krkašicam s tesnim izidom 36:35. 💪🏾
🗣“Tekmo smo izkoristili predvsem za uigravanje igralk v obrambi in hiter pretok igre. Menim, da smo se držale dogovorov in smo prikazale dobro igro, seveda pa je pred naslednjo ligaško tekmo še kar nekaj prostora za napredek.” je po tekmi še povedala Nika Petkovič.