ŽRK KRKA : ŠD JADRAN HRPELJE-KOZINA

V 18. krogu 1. A DRL so Krkašice gostile rokometašice iz Primorske in visoko slavile.

Že v začetku prvega polčasa so domačinke prevzele vajeti v svoje roke in svojo mrežo do 13. minute ohranile nedotaknjeno, v napadu pa s hitrim razigravanjem prihajale do lepih zadetkov. Gostje so tako uspele svoj prvi zadetek doseči pri rezultatu 10:1. Tudi v drugem delu polčasa so Krkašice z uspešno realizacijo svoje vodstvo še nekoliko povišale. Na polčas so tako odšle s prednostjo 12 zadetkov (22:10).

V drugem polčasu so do nekaj lepih zadetkov prišle tudi gostje vendar jim občutnejši približek na tej tekmi ni uspel. Novomeščanke so s kolektivno igro nadigrale gostujoče rokometašice Jadrana in na koncu visoko slavile z rezultatom 38:22.

Pri domačih sta bili najbolj uspešni Tjaša Veble s 7 zadetki in Petra Kramar s 6 zadetki.
Pri gostjah pa je izstopala Denise Malec, ki je mrežo zatresla kar 11-krat.