Članice Krke so v petek 6.10.2017 odigrale tretji krog v prvi ligi za državnega prvaka proti ekipi Ptuja. Naše rokometašice so pričele bolj medlo, saj so gostje povedle z 3:1, kljub naletu gostij so se Krkašice silovito odzvale in kmalu stvari postavile na svoje mesto, saj so z agresivno obrambo in protinapadi prihajale do lahkih zadetkov in tako odšle z velikimi petimi zadetki prednosti na odmor. Polčas je bil 18:13. Drugi polčas tekme je minil v mirnem ritmu, saj so naše rokometašice vztrajno višale prednost in tako na koncu tekme slavile z visoko razliko enajstih zadetkov, končni rezultat tekme je bil 37:26. Čestitke našim dekletom za prikazano igro!!!!

Krkašice trenutno zasedajo visoko 2.mesto v ligi, v naslednjem krogu gostujejo pri ekipi Rk Ljubljana in si želijo vaše podpore, podprimo jih v čim večjem številu!!!!