Članice so v soboto ,14.4.2018, v 2. krogu končnice za prvaka gostile ekipo Z´dežele.Celjanke so neposredne konkurentke našim dekletom za končno 3. mesto v državnem prvenstvu. Tekma se je pričela vse prej, kot po željah naših rokometašic saj so Celjanke hitro povedle za tri zadetke v 10. minuti. Rokometašice Krke so kljub borbeni igri skozi celotni prvi polčas lovile gostje iz Celja, a žal neuspešno saj so gostje odšle na odmor z štirimi zadetki prednosti. Rezultat ob polčasu je bil 12:8. V drugem polčasu so Krkašice strnile svoje vrste in so z agresivno obrambo delale preglavice igralkam Celja. Drugi polčas je bil vseskozi izenačen a je našim rokometašicam malo zmanjkalo za prvo zmago v končnici za prvaka. Končni rezultat tekme je bil 19:18 za igralke Celja.